Marie Magdalene Competition

Marie Magdalene Competition

*Uwaga* Uwaga* KONKURS (końkurs?) Z okazji Radosnego Czasu, Świąt, Nowego Roku, Jule, Szczodrych godow… I kto wie czego jeszcze ogłaszam oficjalny konkurs. 😀 mało kto, na Naszej grupie, wie (bo też mało to ogłaszam wszem i wobec w naszym szanownym gronie ) jestem profesjonalnym inspiratorem i nauczycielem bycia zainspirowanym 😉 (bo jak inaczej nazwać nauczenie Artystów?) Więc po przydługim wstępie przechodzimy do meritum. Budzimy w Was kochane Sztukę i inspirację! w zależności od waszej odważności i poziomu kreacji i kreatywności. Tu macie ilustrację. Pokolorujcie ją najpiękniej jak umiecie, dodajcie od siebie, poczujcie, zróbcie to z intencją Najpiękniejszego Nowego Roku, Najpiękniejszej Magii i Kreatywności na jaką tylko jesteście gotowe.
Zdjęcia, skany itp wrzucajcie pod tym postem, a ja razem z resztą adminów (Sylwia, Adriana, Sylwia oraz Ela) wyłonimy zwycięzcę w okolicy 2 stycznia.
No to teraz ekscytująca rzecz. Autorka pracy wybranej przez nas dostanie oryginał jednej z moich prac. A dziewczyna której praca zdobędzie największe uznanie wśród reszty (okej na ludzkie – z największą ilością lajków)dostanie podpisaną kopię wybranej mojej pracy.
Prosiłabym również o polubienie moich artystycznych facebookowych stron czyli (fb.com/KarolaSkorek oraz fb.com/KarolaSkorekIllustrations ) – sprawdzę 😉 bez polubienia nie będzie nagrody 😉
a tak zupełnie serio, to DO DZIEŁA! Łapcie za kredki, farby, pisaki, brokat, kawę, i wszystko co zostawia ślad na papierze i do was zawoła i działajcie! Macie czas do 2 stycznia!

No Comments

Post A Comment